Ödeme ve Teslimat

1) Sitemiz üzerinden seçiminize göre; kredi kartınız ile online olarak ödeme veya kapıda ödeme ile kargo görevlisine yapabilirsiniz.(Kapıda ödeme için sayfada belirtilen tutar kadar ek ödeme alınmaktadır.)

2) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali veya iadesi durumunda;AKFORM GIDA SAN. TİC. A.Ş. yedi (10) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder.
Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

İletişim kanalları:
Akform Gıda San. ve Tic. A.Ş.
e-posta : akform@akformgida.com.tr
tel: +90 322 365 00 41

3) Teslimat 
Saat 16:00'a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 2 (iki) iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. ADANA merkezli şirketimizden ürünler ARAS Kargo firmalarıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2-3 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Aksi durumlarda siparişinizdeki telefon numarasından size ayrıca bilgi verilecektir.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: kargo görevlisi yanında hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0322 365 00 41 numaralı telefonu arayarak veya durumu akform@akformgida.com.tr mail adresine bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.