GARANTİ, İADE ve GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Gıda ürünlerinde aksi bir durum olmadığı sürece değişim yoktur.

 

Adana Pasta Malzemeleri'nden Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?  

 

İADE :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0322 365 00 41  nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, ile birlikte, MNG KARGO ve AKFORM GIDA A.Ş. adına sözleşme numarası : 113182128 paketinizi teslim edebilirsiniz .

Anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla; GÖNDERİCİ ödemeli olarak, kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

Anlaşmamız bulunmayan bir kargo ile gönderim sağlıyacaksanız kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünlerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde iade ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir, Kapıda ödeme yapılmış ise web sitemiz üzerinden hesabım kısmında bulunan iade bölümünü kullanarak gireceğiniz IBAN hesabınıza 10 GÜN içerisinde ücretiniz iade edilecektir.

İade Adresi : AKFORM GIDA SAN VE TİC. A.Ş. KARACAOĞLAN CADDESİ NO 11/A SEYHAN/ADANA

Telefon : 0322 365 00 41

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR